Export używanych silników i części samochodowych

Stal-car export

Sprzedaż używanych części zamiennych do samochodów osobowych

Stal-Car to dwie profesjonalne i legalne stacje demontażu pojazdów. Od wielu lat znajdujemy się w polskiej czołówce największych sprzedawców używanych samochodowych części zamiennych.

Główną gałęzią naszej działalności stał się eksport. Kraje Azji i Afryki zaopatrujemy w części samochodowe pozyskiwane z innych stacji demontażu w całej Polsce.

Nie boimy się wyzwań, dlatego też, aby sprostać każdemu zamówieniu klientów, dziesięciu naszych reprezentantów handlowych wciąż intensywnie rozwija sieć skupu. W wyniku ich intensywnych działań współpracujemy już z prawie 500 stacjami demontażu.

Staramy się , aby nasi klienci nie czekali długo na realizację swoich zamówień. Dzięki własnemu transportowi towar odbieramy szybko i terminowo. Dlatego równeż jesteśmy w stanie wysyłać średnio jeden transport dziennie.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Możemy zakupić każdy silnik, podzespoły czy małe części. Pomagamy również w organizacji transportu, spedycji i ocleniu.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub pod wskazany adres e-mail. Jesteśmy pewni, że nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Skontaktuj się

+48 516 189 514

Biuro Skierniewice

Wojska Polskiego 11

96-100 Skierniewice
W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.
Kontaktowy