Skup silników samochodowych

Skupujemy

Silniki z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych

Stal-Car to jedna z największych firm skupujących silniki samochodowe, skrzynie biegów oraz części zamienne od stacji demontażu znajdujących się na terenie całego kraju.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych reprezentantów, którzy pozostają w stałym kontakcie z naszymi partnerami handlowymi. Przy odbiorach towaru ze stacji demontażu wykorzystujemy głównie własny transport, jak również korzystamy z transportu zewnętrznego. Skupujemy silniki z aut osobowych, dostawczych i ciężarowych.

DZIAŁ HANDLOWY

Wacław Urban

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Cała Polska

+48 505 401 730
waclaw.urban@stal-car.pl

Tomasz Kania

Koordynator do spraw zakupów

południowa część Mazowieckiego, północna część Lubelskiego, północna część Świętokrzyskiego

+48 517 273 104
kania@stal-car.pl

Bartosz Kłyszewski

Koordynator do spraw zakupów

Warmińsko-Mazurskie, północna część Podlaskiego, północna część Mazowieckiego

+48 506 812 950
bartosz.klyszewski@stal-car.pl

Dominik Grotkowski

Koordynator do spraw zakupów

Pomorskie

+48 505 547 730
grotkowski@stal-car.pl

Koordynator do spraw zakupów

Zachodnio-Pomorskie, północna część Lubuskiego, północno-zachodnia część Wielkopolskiego

+48 504 480 569
grotkowski@stal-car.pl

Paweł Cegliński

Koordynator do spraw zakupów

Małopolskie, południowa część Śląskiego

+48 504 480 423
pawel.ceglinski@stal-car.pl

Kamil Wojtkiewicz

Koordynator do spraw zakupów

Łódzkie, południowo-wschodnia część Wielkopolskiego, wschodnia część Kujawsko-Pomorskiego

+48 516 056 119
kamil.wojtkiewicz@stal-car.pl

Koordynator do spraw zakupów

zachodnia część Wielkopolskiego, Lubuskie

+48 515 470 719

krzysztof.muzyka@stal-car.pl

Koordynator do spraw zakupów

Pomorskie, północna część Kujawsko-pomorskiego

+48 501 803 923
grotkowski@stal-car.pl

Damian Raba

Koordynator do spraw zakupów

Podkarpackie, południowa część Lubelskiego, wschodnia część Świętokrzyskiego

+48 500 023 892
damian.raba@stal-car.pl

Robert Zimosz

Koordynator do spraw zakupów

północna część Śląskiego, południowo-wschodnia część Łódzkiego, wschodnia część Świętokrzyskiego

+48 514 053 497
robert.zimosz@stal-car.pl

Krzysztof Muzyka

Koordynator do spraw zakupów

Dolnośląskie, Opolskie

+48 504 480 551
krzysztof.muzyka@stal-car.pl

DZIAŁ LOGISTYKI I TRANSPORTU

Agnieszka Szewc

Koordynator ds. Logistyki i Transportu

+48 516 860 520
agnieszka.szewc@stal-car.pl

Joanna Chachurska

Koordynator ds. Logistyki

+48 503 022 333
joanna.chachurska@stal-car.pl

Skontaktuj się

+48 46 832 32 33

Biuro Skierniewice

+48 500 871 200

Biuro Skierniewice

Wojska Polskiego 11

96-100 Skierniewice

+48 503 022 288

Handel / Sprzedaż części

+48 503 022 277

Handel / Sprzedaż części

Mireckiego 23

97-300 Piotrków Trybunalski

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Kontaktowy